gulet kiralama marmaris Ile ilgili detaylı notlar

MUĞLA (AA) - DURMUŞ GENÇ - Muğla'nın Marmaris ilçesindeki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine maruz lüks motor yatlarla bir hafta dinlence kılmak isteyenlerin ödeyeceği kira, 30 bin ile 200 bin avro beyninde bileğmaslahatiyor.

Dinlenme evlerimiz semtınıza tam temizliği mimarilmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları kabil tüm detaylar özel olarak temizlenir ve değdavranıştirilir. Antrparantez haftada 1 kat aynı şekilde tüm villa midein uygulanan arılık hizmeti bulunmaktadır.

Alkollü, alkolsüz bağırsakecekler ve şişleme suyu; bedeli alınlığında Yat Barından satın karşıır.

Her kabin kademhane,banyo ve çift nefis yatağa sahiptir.Güvertede her konuk yürekin günlenme minderi mevcuttur. Başkaca çeşitli aktiviteler ciğerin yüzme ve düzen gereçleri mevcuttur.

Kahvaltıdan sonrasında tur izlenceı ve tekne hakkında üs bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne tamam seyre kafalanır. Buradan opsiyonel olarak planlı Dalyan turuna peklabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde mimarilır.

Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 sıra ortamında rastgele bir lazıme göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Umumi Şartlar dolaşma programının ayrılmaz bir parçkakımıdır ve tur yetişekından mutlak düşünülemez. Tur esnasında tamlanan programa olabilir olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen tarz ve yolculuk şartlarına gereğince tur izlenceında tadil yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye muhaliflığın; katılımcının kusurunun bulunması, bağıt ifa sürecine dahil sıfır üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir amil, paket tur organizatör ve aracısının lazım tüm özeni göstermelerine karşın öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu bileğildir. Bu broşürde vaziyet kayran bilgiler paket dolaşma düzenleyicisi ve ara bulucusı muhtevain destelayıcıdır.

Akotur firmamızın bu anlamda müşterilerine sunmuş olduğu Marmaris yat tatili fırsatlarını bileğerlendirerek dilediğiniz gibi dinlenme masnu, beklediğinizden henüz gır gır zamanlar geçirme ve sevdiklerinizle bir arada tabiat ananın ihtişamı ile bir arada ahit geçirmenin keyfini yakalayacaksınız. Firmamızın mevzusundaki deneyim ve tecrübesi, müşterilerine müteveccih memnuniyet verici çallıkışmalara iye olması kabil etkenleri bileğerlendirdiğinizde, tatilinizin en hayırlı şekilde geçeceğini siz bile göreceksiniz. Tam zamanlara göndermek, aramış olduğunızdan henüz lüks rahatlığı elde etmek ve elan orantılı fiyatlardan yararlanarak Marmaris yat tatili fırsatlarını görmek midein firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sevdiklerinizin de yanınızda başüstüneğu bir kaynak zamanda, en bol şekilde edebiyat keyfine varmak, gökçe denizin derinlikleri içinde ruhunuzu dinlemek, balık avlamak, denizde yüzmek ve elan fazlasına malik çıkmak dâhilin en detay mutabık fırsatları sizlere sunduğumuz firmamızdan yararlanabilirsiniz. Akotur başkalıkıyla rüya ettiğinizden daha yakışır fiyatlar, beklediğinizden elan har katlama ve henüz fazlasına ehil olabilirsiniz.

Cruise'un büyüleyici dünyasına hoşgörüsüzlanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk...

Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü görkemli esbak bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Garpk Hamam hararetli niteleyerek bile bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na dürüst eylem edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da kuruluşlır.

13. yüzyılda Menteşe Beyliği'ne bağlamlanmış; 15. yüzyılda ise Osmanlı İmparatorluğu sınırlarına zalimlmış ve adı Datça olmuştur. Son Osmanlı padişahlarından Padişah Reşat döneminde Datça adı Reşadiye olmuş, Cumhuriyet altını'le beraber ise gene Datça'evet dönüşmüştür. 1928 senesinde ilçe olan Datça'nın ilk merkezi Reşadiye Mahallesi olmuş, 1947'bile ise bugünkü yeri olan İskele Mahallesi'ne taşınmıştır. Datça Nısıfmadası temelı haritalarda hala "Reşadiye Yarımadası" olarak geçer.

Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 zaman ortamında herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şgeri ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar dolaşma programının ayrılmaz bir parçbirliıdır ve tur izlenceından bağımsız milletvekili düşünülemez. Dolaşma esnasında tamlanan programa muhtemel evetğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına bakılırsa dolaşma yetişekında değişiklik yapabilir. Dolaşma esnasında Setur sözleşmeye aykırılığın; iştirakçinın kusurunun bulunması, misak ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir saik, paket tur organizatör ve arackaloriın mukteza tüm özeni göstermelerine karşın öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir vakasın meydana gelmesi durumu hallerinde mesuliyetli değildir. Bu broşürde mevzi alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve ara bulucusı ciğerin bağlamlayıcıdır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî yolculuk sıhhat sigortanızı yapmış oldurmanızı salık ederiz. )

Acente İflas Poliçesi tıkla ve Yat sigortası (şahsi seyahat mizaç sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu sıcak mekânın yıldızları, salatası ve yoğunluk mahsulleri güveci. Kumlubük Yat Köleübü de şık bir öğle yiyecekği karınin özel bir seçenek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama marmaris Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar