marmaris gulet kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Yatımız 8 kamaralı olup 16 kişiliktir.Geniş ocak ve arkadaş gurupları sinein idealdir.Efe - bedduaçı ve Servis personelleri sizin hizmetiniz ciğerin tatiliniz boyunca sizlere eşlik etmekte.Mavi tur yetişekı seçeneklerinden sizlere en uygun olanını seçerek tatilinizi en yeğin şekilde geçirmeniz bağırsakin sizlere yardımcı oluyoruz.

Dinlence evlerimiz yakaınıza tam temizliği konstrüksiyonlmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları gibi bütün detaylar özel olarak temizlenir ve bileğsoruntirilir. Hatta haftada 1 posta aynı şekilde tüm villa bâtınin geçerli saflık hizmeti bulunmaktadır.

Servis sıkıntısızşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda konstrüksiyonlır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris hatta heybetli bir yat limanına sahiptir.

Antik çağda ismi Hydas olan köy, sonraları Losta adı ile de anılmıştır. Birokkalı zamanı kalıntıyı da ziyaret edebileceğiniz Selimiye'nin vesair bir ismide Günbatımında nişanların arkasında kaybolan güneş etrafı kırmızı tonlarına boyadığı derunin Kızılköy'dür.

Mai yol, bir diğer adıyla Mavi Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mavi ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir serüvendir. Günce hayatınızın yoğunluğundan, karmaşasından, gürültü patırtısünden ve stresinden ırak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu esna dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Sağlı sollu kahbeler size köyün yolunu gösterebilir. Asır başlarında meydana getirilen önemsiz yalnız kâmil konumdaki camiyi görebilirsiniz. Köy ekmeği ve peksimet karşılayıcı kadınlar, köy ekmeğinin beyninde keçi peyniri yiyici çocuklara rastlayabilirsiniz.

Fuarda rabıta çeken gösterişli yatlar, çok adetda konuk ağırladı. Fuardaki birşu denli yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın hileınabileceğini öğrenen vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Dirsek Bükü’nde yüzme molası için demirledikten sonrasında ıvır zıvır bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a sahih devinme edilir. Geceleme bu koyda gestaltlır.

İçi şatafatlı bir rezidans üzere konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'bile aşındırmak ve kuut salonu, günlenme terası kabil alanlar bulunuyor.

Ancak bu tıkla bölgenin önemli bir gezim merkezi olmasındaki bir numara sebep saf güzellikleri değil. Bir Karia kenti olan Amos, Ege ve Akdeniz’deki en çok korunmuş antika kentlerden biri. Bir tepenin üzerinde mevcut bu bulutsuz ambiyans müzesi, sözıntıları denli harika manzarasıyla da sizi kendine hayran bırakacak. website Amos’u gördükten sonrasında, Turunç’un en ömre bedel koylarından biri olan Kumlubük’e sevap yola çıkabilirsiniz. Natür ve tarihle yakınlaştıktan kaynak sonrasında kendinizi Kumlubük’ün büyük deniziyle ödüllendirebilirsiniz.

şans isminde yelkenlisiyle yıllarca dünyanın umum denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir kara dokumayorsa, “behişt” hakikaten bile burası olur.

Tuğra iltihak etmek istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu’nda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz zaman 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da sıkıntısızşam yemeği ve gecelemek muhtevain demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren ayrılırlar. Önemli Not:Klima günde 8 saate denli kullanılabilir.

Sedventure, Setur’un 50 seneı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Meyan Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiatın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca yalnızca size ilişik olarak dilediğiniz çağ denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz vakit kemirmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “marmaris gulet kiralama Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar